Klub mladého diváka – Nedotknutelní

publikováno 10. 11. 2023

I letošním školním roce budeme jezdit v rámci Klubu mladého diváka do Středočeského divadla do Kladna. Tentokrát nás bude celkem 18. V tomto roce uvidíme celkem 5 divadelních představení: Nedotknutelní, Králova řeč, 39 stupňů, Případ Sherlock a Šumař na střeše.

Do divadla jsme se poprvé vypravili 6. listopadu 2023 na hru Nedotknutelní. Je to tragikomedie o velmi vážných a křehkých věcech. Hra vypráví o síle přátelství aristoktatického Philippa a jeho ošetřovatele Drisse. Philipp je ochrnutý a je upoutaný na invalidní vozík.

Síla tohoto představení tkví především ve schopnosti dívat se i přes těžkosti na svět s humorem. Je to hra k zamyšlení, hra o vůli a schopnosti důstojně žít i v těch nejtěžších životních situacích.

Žákům se hra velmi líbila, ocenili výborné herecké výkony, kulisy i originální hudbu.

.

.

Martina Lepičová