Školní družina

Školní družina ZŠ Středokluky je opět umístěna ve staré budově školy ve Školské ulici č. 82 ve Středoklukách.
Pro školní rok 2023/2024 máme schválenou vyšší kapacitu školní družiny tak, abychom mohli zajistit požadavky všech dětí i rodičů od první do čtvrté třídy. Díky tomu počítáme s otevřením čtyř oddělení školní družiny. Personální pokrytí již máme, prostory rovněž, takže se těšíme, že využijete této rozšířené možnosti i vy.

V letošním roce se pokusíme zavést nově i ranní družinu ve Středoklukách. Pokud bude zájem ze strany rodičů, bude ranní družina v provozu každý den. Fungovat bude od 7 hodin do začátku výuky. Děti budou moci přijít v čase mezi 7.00 a 7.20. Pokud přijdou později, počkají před školou na otevření budovy v 7.30 hodin.

Vychovatelé školní družiny

Michaela Šináglová
Marjana Fedorovyčová
Mgr. Eliška Chalupová
Eliška Botková

Provoz školní družiny se řídí vnitřním řádem školní družiny a zároveň školním řádem, jehož je součástí.
Vnitřní řád ŠD je k dispozici na webu školy – klikni zde, u vychovatelek školní družiny a v kanceláři školy.

Připomínáme

• děti mají mít vhodné oblečení a obuv pro pobyt venku, a to i v nepříznivém počasí. Doporučujeme vše podepsat.
  • Svačinu a pití si na odpoledne nosí děti z domova.
  • Dítě si můžete vyzvednout do 14,00 hod. a následně až v 15,00 hod. z důvodu organizace činnosti ŠD.
    Prosíme vás, abyste respektovali a dodržovali tyto časy.

A jak to během roku v naší školní družině vypadá? Nechte se inspirovat články a obrázky z jednotlivých měsíců školního roku…

Leden ve školní družině Únor ve školní družině
Listopad ve školní družině Prosinec ve školní družině
Září ve školní družině Říjen ve školní družině