Lyžařský kurz no.2 – zprávy z jednotlivých dní dle samotných účastníků

publikováno 1. 2. 2024

Neděle 14. ledna 2024

Ráno jsme byli vzbuzení jedním z instruktorů, a pak jsme připravili snídani pro zbytek družstva. Po snídani jsme vyrazili na kopec, což byla naše druhá jízda lyžařského výcviku. Přestože byly těžké podmínky, všechna družstva zvládla všechny jízdy. Po lyžování jsme šli na oběd, který byl velice dobrý. Pak jsme se po krátké pauze opět vydali lyžovat na Černou horu. Potom to výcviku jsme byli již velice znaveni, ale večeře dodala jako vždy sílu. Po večerní pauze jsme se sešli ve společenské místnosti a hráli společenské hry. Když skončil večerní program, šli všichni poklidně uložit své zadnice do velkých postelí.

Skibidi Toilet Roman, Adam, Matouš, Lilian, Artem a Matyáš.

.

.

.

Pondělí 15. ledna 2024

V pondělí ráno jsme vstaly a udělaly hygienu. Připravily jsme snídani a vzbudili ostatní. Po snídani se všichni převlékli a šli jsme lyžovat. Vedoucím celého dne byl Jirka Černý. Dopoledne jsme lyžovali, do toho nám sněžilo. Proto jsme mohli jet už od chalupy nahoru Idilou (sjezdovka). Šli jsme na oběd, odpočinuli jsme si a šli jsme opět lyžovat. Po odpoledním lyžování jsme hráli večerní hry, například jsme navlékali boty na nohy od židlí. Každý člen družstva šel jednou. Vyhráli Skibidi Toileti. Po večerních hrách jsme šli všichni spát.

Elen, Linda, Míša, Natka a Eliška.

.

.

.

Úterý 16. ledna 2024

Sněžilo hodně.
Bylo i slunce.
Denní program byl normální a budíček byl divoký.
Večer jsme hráli hry.
Den se nám moc líbil. Den byl super, lepší nikdy nebyl.

Šimon, Adam, Mikuláš, Jonáš, Tadeáš a Adam

.

.

.

Středa 17. ledna 2024

Dnes jsme se jako každý den probudili a šli na snídani. Po snídani jsme se oblékli a obuli a šli jsme lyžovat. Nelyžovali jsme jako každý den s přestávkou a poledním klidem, lyžovali jsme celý den. Obědvali jsme v kiosku U staré lanovky. Po obědě jsme si zahráli hry do Lázeňského šampionátu, zalyžovali jsme si a odjeli na chatu. Proběhla večeře, osobní klid, a poté byly hry. Hry byly zábavné a originální. Pak jsme si dali druhou večeři a šli jsme spát.

Jana, Nikola, Evelína, Zuzana, Aneta a Julie

.

.

.

Čtvrtek 18. ledna 2024

Službu jsme měli my, pokoj číslo jedna. Vyndali jsme lyže a přesunuli jsme se všichni na velké dobrodružství, které pokaždé skončilo pádem. Lenka a Roman se klasicky rozsekali a Nikola se k nim u chaty v hlubokém sněhu přidala. Po lyžování jsme venku soutěžili po týmech, které jsme si na začátku vylosovali, o nejlepší sněhový výtvor. Předtím jsme blbli ve sněhu a Roman Nele podrazil nohu, ta spadla na zem a natáhla si sval. Poté jsme šli na večeři, a pak následovaly večerní hrátky. Předávali jsme si karty pusou, ale moc nám to nešlo. Druhá hra byla elektřina. Potom jsme šli všichni spinkat a Nele ještě pan ředitel namasíroval tu bolavou nohu. Hodnocení dne 8 / 10 – za tu nohu a za ty pády 🙂

Nela, Nikola, Lenka a Lucka

.

.

.

Pátek 19. ledna 2024

Ráno jsme vstali, udělali hygienu a šli jsme připravit snídani. Poté jsme šli vzbudit ostatní. Anežka s Vanes umývaly nádobí a kluci doplňovali jídlo na snídani. Pak jsme se šli obléct a kluci odnesli všechny lyže ven. Pak bylo dopolední lyžování, na kterém jsme se připravili na závody. Závod ve slalomu se konal na Sportech. Po závodě jsme šli na oběd a znovu lyžovat. Když skončilo naše lyžování, čekalo nás milé překvapení, dostali jsme všichni horkou čokoládu se šlehačkou. Po vypití čokolády jsme šli na večeři. Připravili nám řízek s bramborovou kaší. Večer nás pak čekalo vyhlášení závodů a všech soutěží.

Vanesa, Anežka, Antonín, Matěj, Vojta a Ivan

.

.

více fotek ve fotogalerii – klikni zde