Páťáci zahráli divadelní představení dětem v MŠ

publikováno 21. 12. 2023

 

Dne 18. prosince zavítali žáci třídy 5. A se svým panem učitelem Horákem do MŠ Středokluky. Páťáci  si pro školku připravili divadelní dramatizaci pohádky Ledové království. Sami si vyrobili kulisy, kostýmy a stali se herci. Pohádku zhlédly děti ze všech oddělení mateřské školky. Herce za jejich výkon čekal velký potlesk a pochvala přítomných paní učitelek. Po představení si všichni společně zazpívali za doprovodu klavíru krásné vánoční koledy, které navodily sváteční náladu v tomto předvánočním čase. Žákům se hraní divadla zalíbilo a už se všichni těší na pěkné letní dny, kdy si připraví jinou novou pohádku, kterou tentokráte budou hrát venku pod širým nebem.

.

.

Ladislav Horák, třídní učitel 5.A

více fotek ve fotogalerii – klikni zde