Pomůcky a sešity pro školní rok 2022/2023

publikováno 19. 8. 2022

Konec prázdnin se blíží mílovými kroky a s ním se blíží i začátek nového školního roku. Pokud byste se chtěli na nový školní rok předvybavit sešity a dalšími pomůckami, seznamy najdete na níže uvedených odkazech. Pro většinu ročníků prvního stupně a zároveň pro ročníky druhého stupně však platí, že většina školních pomůcek zůstává stále stejná. Co se týče používaných sešitů, seznamy s konkrétními čísly máte uvedeny v příloze. Ale i zde platí, pokud budou sešity z minulého roku pěkně vedené a nedopsané, budete v nich moci dále pokračovat.

Letos si nebudete muset shánět a kupovat pracovní sešity potřebné k výuce každý sám. Většinu pracovních sešitů dostanete přímo ve škole, kde je zároveň uhradíte. Přesné částky pro jednotlivé třídy se dozvíte na začátku školního roku.

Seznam pomůcek a sešitů pro první stupeň, resp. pro 2. až 5.ročník – klikni zde

Seznam pomůcek a sešitů pro druhý stupeň – klikni zde