Ptačí svět se 7.A

publikováno 15. 4. 2024

Ve středu 3. dubna se třída 7.A vydala do Naučného střediska ekologické výchovy Kladno – Čabárna na půldenní ekologický výukový program „Ptačí svět“. Nahlédli jsem se do světa ptáků, poznali zajímavosti ptačího těla, zjistili, co ptáky čeká na dlouhých tahových cestách a co nám chtějí říci svými hlasy.

Žáci k programu napsali:

„Hry se mi líbily a mohlo to být delší… Byla tam sranda, bylo to poučné, byla to bomba… Škoda, že nás nevzali ven… Dobře vymyšlený program… Bavila mě procházka… Nejlepší bylo posilovací hřiště… Nejvíc mě zaujalo, proč se nemají krmit ptáčci celý jaro / rok… Bavilo mě, jak jsme hráli čapí hru… Na Čabárně byla úžasná kostra bobra… Líbila se mi celková atmosféra místa… Chtěl bych tam znova“

.

.

Tam i zpět jsme šli dva kilometry krásnou jarní přírodou a fotili jsme se před rozkvetlou trnkou 😊

.

.

Všem se nám to líbilo.

Martina Drgová, vyučující přírodopisu