Výsledky voleb do Školské rady

publikováno 25. 11. 2022

Dne 23. listopadu v termínu čtvrtletních třídních schůzek proběhla volba člena školské rady za rodiče na následující tříleté období. Do této volby se přihlásily tři kandidátky.

Hlasování probíhalo ve všech třech budovách školy, konkrétně v hlavní budově, v Kubrovce i ve škole v Kněževsi.
Hlasování se zúčastnilo celkem 173 hlasujících z 260 možných, tedy přibližně 2/3 všech voličů.
S nejvyšším počtem 109 hlasů se na prvním místě umístila paní Mgr. Zuzana Lejsalová, která se tímto od 1. prosince 2022 stává členkou Školské rady a za rodiče.

Všem kandidátům děkujeme za zájem o dění ve škole a za účast ve volbě.

Dne 15. listopadu proběhla volba člena školské rady i za pedagogické pracovníky. Do funkce byla jednohlasně zvolena paní učitelka Mgr. Iva Farová, která tak v této pozici setrvá i další volební období.

Nová Školská rada začne pracovat od 1. prosince 2022.

za volební komisi
Martina Drgová