Výstava hospodářského zvířectva v Kněževsi

publikováno 7. 2. 2024

Byli jste se podívat v sobotu 27.1. v Kněževsi na výstavě králíků, drůbeže a holubů?

Naši třeťáci a šesťáci ano, měli svolení výstavu navštívit už v pátek 26. ledna.

.

.

Výstavu pořádá základní organizace Českého svazu chovatelů Hostouň pod záštitou starostů obcí Kněževes a Hostouň. Vystavovatelé představovali svá úžasná zvířata, která byla na výstavu náležitě „vymydlená a načančaná“ a žáci je obdivovali, seznamovali se s rozmanitostí plemen a se svolením pořadatelů si chovali králíky a hladili slepice. Třeťákům se líbili hlavně králíci a roztomilá morčátka.

Děkujeme pořadatelům za pozvání a ukázku toho, že chovem hospodářských zvířat je možné příjemně a užitečně využít volný čas.

Žáci 6.A a 6.B na výstavě fotili a fotky pro pobavení opatřili vtipnými texty.

.

.

Martina Drgová, Iva Farová

více fotek ve fotogalerii – klikni zde