Výtvarná soutěž - Stop domácímu násilí

publikováno 5. 1. 2024

V průběhu měsíce listopadu 2023 se žáci 2. stupně zúčastnili výtvarné soutěže, kterou vyhlásila organizace ROSA – centrum pro ženy, z.s. v rámci akce „STOP DOMÁCÍMU NÁSILÍ“. Soutěž byla dobrovolná, přesto se jí zúčastnila většina dětí, které byly ochotny své výtvarné práce do soutěže poslat. Oceňujeme jejich snahu, úsilí a čas, které tématům věnovaly.

Pro organizaci ROSA bylo asi nelehké vybrat ta nejzajímavější výtvarná díla ze zúčastněných škol. V prosinci jsme dostali e-mail, ve kterém přišlo vyhodnocení soutěže. Výsledky velmi mile překvapily a potěšily nejen nás pedagogy, ale i samotné výherce. Úspěšné výtvarné práce získaly peněžitou odměnu 500 Kč, 1000 Kč a 1500 Kč v podobě poukázek do knihkupectví LUXOR, kde si výherci vyberou odměnu dle vlastního uvážení.

Výhercům blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

Zde zveřejňujme autory a jejich vítězné práce:

V kategorii A – Co si od druhých nemusím nechat líbit – do 12 let
Julie Krákorová, 6. B – poukázka 1.000 Kč